Stránky tříd

3.B Zaměstnanec Mgr. Iva Vacková třídní učitel, 1.st.
Telefon: 483 737 116 E-mail: iva.vackova@arbesovka.cz
Bez třídní společné fotky

3.B z Arbesovky a 4.třída z Liptovské Lúžné

Obrázek ke článku

Projekt "Záložka do knihy spojuje školy" pokračuje. Dnes jsme obdrželi balíček od našich slovenských kamarádů, žáků 4.třídy. Balík byl plný záložek, drobných dárečků a hlavně každý žák naší třídy dostal jmenovitě odpověď na svůj dopis. Poslali nám též fotografie, jak si rozbalili náš balíček a jak vyráběli záložky pro nás. Už se těšíme na další dopisování s novými kamarády.

Číst dál...

Podzimní vyrábění ve 3.B

Obrázek ke článku

V pátek 9.10. jsme stříhali, lepili, skládali papíry a počítali tečky na muchomůrkách. Podzimní výzdobu jsme si odnesli domů, všem se moc povedla.

Číst dál...

3.B a česko-slovenský projekt Záložka do knihy spojuje školy

Obrázek ke článku

I v letošním roce naše třída vyráběla záložky do knihy pro žáky ze Slovenska. Tentokrát nás inspirovala kniha Pipi Dlouhá punčocha, kterou jsme si společně začali číst.

Číst dál...

Prázdninové deníky ve 3.B

Obrázek ke článku

Letošní vítězové Prázdninových deníků ve 3.B - na 1.místě se umístila Adélka P., na 2. místě Míša Č. a na 3.místě Kačka H. Všechny deníky byly plné fotografií, pohlednic, zápisů, vstupenek, ale i obrázků. Moc se povedly. Gratulujeme.

Číst dál...

Dýňobraní ve 3.B

Obrázek ke článku

Naše třída se zúčastnila letošního Dýňobraní, které se konalo v pátek 18.9. v centru Jablonce n.N. Podařilo se nám vytvořit 2 housenky, jednu vyrobili chlapci, na druhé se podílela děvčata.

Číst dál...

Copyright © 2006 – 2020 Arbesovka.cz Webmaster Copyright
TOPlist